Toepassing:
SPS Multi-Primer is speciaal geschikt als grondlaag op onbehandelde en kaal gemaakte houten ondergronden. Het product kan worden toegepast in binnensituaties en buitensituaties die indirect aan normale weersomstandigheden zijn blootgesteld. Door de goede vulling en het matte uiterlijk is dit product ideaal als grondverf op onbehandeld hout. SPS Multi-Primer hecht bovendien uitstekend op oude verflagen en diverse kunststoffen zoals pvc en volkernplaten. SPS Multi-Primer is goed glad te schuren en kan worden afgeschilderd met zowel oplosmiddelhoudende als watergedragen verfproducten.
Eigenschappen:
- Voor hout, kunststof, MDF en non-ferro metalen
- Uitstekende vloeiing
- Uitstekende hechting
- Sneldrogend
- Reuk- en oplosmiddelarm
- Goed schuurbaar
Verwerking:
Voor gebruik goed roeren. In 1 of meerdere lagen aanbrengen met een geschikte kwast of roller. Watergedragen producten drogen relatief snel. Om aanzetten te vermijden, altijd nat-in-nat werken. Tijdens de droging niet meer bijwerken. Tussen de lagen licht schuren en stofvrij maken.
Theoretisch rendement:
- 12-14 m² / liter per laag
Het praktische rendement is afhankelijk van meerdere facturen zoals onder andere: de aard en de structuur van de ondergrond, de verwerkingsmethode, ervaring van de verwerker, en de (weers-) omstandigheden bij het aanbrengen.
Droogtijd:
Droging bij 23°C en rel. vochtigheid 65%
- Stofdroog na ca.: 1 uur
- Overschilderbaar na ca.: 6 uur
Variaties in laagdikte, temperatuur, luchtvochtigheid etc. beïnvloeden de droogtijd. Lagere temperatuur en hogere luchtvochtigheid kunnen de droging vertragen.