Histor One Lak Mat Alkyd

Inhoud
m2

Voer het aantal m2 in, om de liters te berekenen

Kleur
Kies kleur Wijzig kleur
Geen kleur geselecteerd
Wissen
  • Direct leverbaar
  • Erkend Sikkens & Sigma specialist
  • Gratis levering v.a. €50,-
  • Gratis professioneel advies online of in de winkel

Product omschrijving

Histor One Alkyd Lak Mat

Histor One Lak Mat Alkyd is een matte lak voor binnen en buiten en is geschikt voor hout. De verf dekt zeer goed, is supersterk en vloeit uitstekend. De verf is makkelijk aan te brengen en het resultaat is prachtig. Ook is de verf kras- en slijtvast, zodat beschadigingen voorkomen kunnen worden.

Kenmerken

  • Voor binnen en buiten
  • Extra duurzaam, blijft langer mooi
  • Kras- en slijtvast
  • Zeer goede dekking
  • Weerbestendig
  • Resistent tegen vet, vuil en reinigingsmiddelen
  • Makkelijk te verwerken
  • Rendement: 16 m2 per liter

Veelgestelde vragen

Welke kwast heb ik nodig?

Wij adviseren voor het schilderen van de Histor One Lak Mat Alkyd de Anza Titanium kwast. Met deze professionele kwast ga je voor een perfect eindresultaat.

De beste roller die je voor de Histor One Mat Alkyd kan gebruiken is de Anza Elite Lakviltroller. Deze professionele lakroller is pluisvrij en de meest gebruikte lakroller door de schilder.

Het type schuurpapier wat je het best kan gebruiken is afhankelijk van wat er geschuurd moeten worden. Hieronder zetten we een paar punten voor je op een rij:

  • Oude verflaag of slecht hechtende verf verwijderen: P40, P60 of P80.
  • Nieuw of kaal gemaakt hout schuren: P100 of P120
  • Opschuren van gegrond of bestaand redelijke kwaliteit schilderwerk: P120 of P150
  • Opschuren van schilderwerk in goede kwaliteit (matteren): P180, P220 of P240
  • Licht opschuren van een nieuwe verflaag: P240, P280 of P320

Naast het traditionele schuurpapier zijn ook uitstekende alternatieve in verschillende groftes Hieronder een aantal alternatieve op een rij gezet:

  • Schuurblokjes
  • Schuursponsjes
  • Scotch Brite
  • Schuurpapier voor machines

De soort tape de je kan gebruiken is afhankelijk van wat er afgeplakt moet worden. Hieronder zetten wij de belangrijkste richtlijnen op een rij:

  • Gladde en licht ruwe ondergronden:

Voor extreem scherpe verflijnen adviseren wij de Kip 3308 Washi-Tec of ons voordeligere professioneel Oolex Schilderstape Gold te gebruiken. Deze schilderstapes zijn tot 3 maanden gemakkelijk verwijderbaar zonder dat deze lijmresten achterlaten of afscheuren.

  • Kwetsbare gladde en licht ruwe ondergronden:

Ben je niet zeker dat de ondergrond die je wilt gaan afplakken sterk genoeg is; zoals behang, papier, recente geschilderde of slecht hechtende verflagen gebruik dan een tape met een lage kleefkracht zoals de Kip 309 Washi-Tec of onze voordeligere professionele Oolex Schilderstape Purple. LET OP! Buiten beperkt inzetbaar.

Gebruik voor op hout de Histor One Grondverf Alkyd. Dit is een terpentine gedragen grondverf voor buiten.

Wanneer je andere oppervlaktes wilt gaan schilderen adviseren we je een multiprimer te gebruiken.

Het rendement van de One By Histor Lak Mat Alkyd is 16 m2 per liter. Meet het oppervlakte wat je wilt gaan schilderen op en je weet precies hoeveel je nodig hebt.

Dit heb je ook nodig

Anza Vilt Elite Lakroller
Anza Titanium Kwast Rond
Anza Verfbakjes
Anza inlegbak voor verfbakje – 5 Stuks

Vragen? stel ze!

Neem contact met ons op